درباره شمس

ویژگی ها

شتاب دهنده

شما دارای یک محصول اولیه (MVP) و یا فعال در بازار هستید اما دانش و تجربه کافی برای توسعه محصول ندارید یا ممکن است شناخت دقیقی از بازار به دست نیاورده باشید و یا حتی نیاز به یک سرمایه اولیه برای رشد استارتاپ خود دارید. شتابدهنده در یک بازه زمانی شش ماهه آماده است تا استارتاپ شما را با حمایت مالی، منتورینگ، مشاوره متمرکز و تخصیص فضای کار به سوی مدار موفقیت شتاب دهد.

سرمایه گذاری

شما دارای یک محصول اولیه (MVP) و یا فعال در بازار هستید اما دانش و تجربه کافی برای توسعه محصول ندارید یا ممکن است شناخت دقیقی از بازار به دست نیاورده باشید و یا حتی نیاز به یک سرمایه اولیه برای رشد استارتاپ خود دارید. شتابدهنده شمس در یک بازه زمانی شش ماهه آماده است تا استارتاپ شما را با حمایت مالی، منتورینگ، مشاوره متمرکز و تخصیص فضای کار به سوی مدار موفقیت شتاب دهد.

شبکه

هر رویداد فرصتی برای توسعه روابط اجتماعی و کسب تجربه است. شمس با حمایت و برگزاری رویدادهای تخصصی در تلاش است تا علاقمندان به کارآفرینی، به شناختی دقیق دست یابند و استارتاپ‌ها نیز در کنار کسب تجربه، مشکلات فنی خود را در این رویدادها برطرف نمایند. شمس با هدف کشف استعدادها و معرفی تیم‌های موفق به اکوسیستم کارآفرینی، رویدادهای استارتاپی متعددی را با حضور منتورهای خبره برگزار می‌نماید.

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی شمس تنها جایی برای استقرار کسب و کار شما نیست! شمس در کنار بهره‌مندی از میز، خط تلفن و کمد اختصاصی فرصت استفاده از مشاوره و منتورینگ، هم‌افزایی و انتقال تجربه، خدمات جانبی و هر آنچه از “یک فضای کاری پویا” انتظار دارید را به شما خواهد داد تا یاد بگیرید، تجربه کنید، ارتباطات خود را توسعه دهید و با شبکه سرمایه‌گذاران شمس در ارتباط باشید. شمس در تلاش است تا با ایجاد این بستر مناسب و باکیفیت، مسیر رشد استارتاپ شما را هموار کند.